rozšířené vyhledávání ...

Poslední info k Lyžařském výcviku

Ze ZŠ

Informace k lyžařskému výcviku

V pondělí, 1. 2. 2016 nám začíná lyžařský výcvik. Prosíme rodiče, kteří zatím platbu neuhradili, aby tak učinili, co nejdříve. Přikládáme pár důležitých informací.

• Autobus nás bude nabírat každý den v 7:45 hodin, proto buďte prosím s příchodem do školy a školek dochvilní.

• S sebou: dostatečně teplé, zimní oblečení vhodné na lyžování a helmu! (dvoje rukavice, oteplováky nebo kombinézu, zimní bundu, lyžařské brýle). Nezapomeňte svačinu a doporučujeme teplý čaj do termosky na zahřátí. Na svahu je drobné občerstvení, a tak můžete přibalit nějaké drobné na útratu.

• Lyžařské vybavení si budeme v Hraběšicích celý týden nechávat. Příjezd zpět bude vždy tak, abychom stihli pozdní oběd (cca 13:00).Helmy a boty si však budeme brát zpět domů, aby nám vše uschlo a neplesnivělo.

• Lyže nemusí být odborně seřízeny. Lyžařská škola, která lyžařský výcvik pořádá, vlastní certifikát k odbornému seřizování, a tak se o případné technické potíže ráda postará.

• Poslední den, v pátek, je vyhlášen velký rej masek. Kdo může, ať si tedy nějakou masku vezme s sebou na svah. Rodiče jsou samozřejmě také zváni, ale dopravit se musejí sami, protože se už do autobusu nevlezou.

V případě nějakých informací se nebojte kontaktovat paní učitelky jednotlivých pracovišť.

27. 1. 2016 Zobrazit méně

LYŽAŘSKÝ VÝCVIK