MLÉKO DO ŠKOL

Po úspěšném zahájení odběru dotovaných mléčných výrobků pro děti předškolního věku pokračujeme a zde máte aktuální podrobné informace o organizaci odběru:

Výrobcem je mlékárna TATRA v Hlinsku, adresa: Kouty 53, 539 01 Hlinsko.

Distributorem je fy MK FRUIT Šumperk

Na začátku každého školního roku vyplní zákonní zástupci dítěte následující prohlášení:

…………………………………………………………………………………………………

MÁM / NEMÁM   zájem odebírat pro své dítě  mléčné výrobky za zvýhodněnou cenu z programu Mléko do škol.

V případě zájmu prosíme o doplnění údajů:

Příjmení a jméno dítěte  …………………………………….  MŠ Králec

Dne:

Podpis zákonného zástupce  ……………………………………………..

……………………………………………………………………………………………………………………..

A každý měsíc vyplní objednávku pro odběr na další následující měsíc – tedy předem a to vždy do 24 dne v měsíci! (v následujících dnech my zpracujeme vaše jednotlivé objednávky do společné a tu odešleme do MK Fruitu. Následující týden už je rozvoz a Vy budete mít hned na začátku měsíce nové čerstvé mléčné výrobky.)

POZOR: Každé dítě má nárok pouze na tolik kusů výrobků, kolik je pracovních dnů v následujícím měsíci ! ! !

Příklad: 20x jogurt + 2x kravík např. banánový. Protože následující měsíc má třeba 22 pracovních dnů.

Při objednávce prosím zohledňujte i skutečnost, že jogurty (nelze vybírat příchuť) se objednávají po celých kartonech, stejně jako Laksymáčky ( kartony jsou po 20-ti kusech).

Kravíky se objednávají po jednotlivých kusech a mají více příchutí – viz objednávkové listy.

Objednávkové listy najdete na okně v šatně dětí, po vyplnění je přijímá paní Valentová.

Prosíme o platbu hned při objednávce – ceny jsou na nabídkovém letáku v chodbě MŠ.

Pokud Vám něco není jasné, přijďte se zeptat, rádi Vám vysvětlíme všechny nejasnosti.

Králec 18. 9. 2014                                                                      J. Lokajíčková

Maximální ceny 2014/2015

Nabídka s ceníkem září 2014