Kudy k nám a kde nás najdete?

Dolní Studénky je obec v Olomouckém kraji, vzdálená 3 km od Šumperka směrem na Sudkov (Zábřeh) a v její části Králec směrem na Nový Malín se nachází naše mateřská škola. Hned na první křižovatce v Dolních Studénkách ve směru od Šumperka odbočíte doleva a na další křižovatce už stojíte u naší MŠ.

Sídlíme v jednopodlažní budově bývalé staré školy, ve které dnes v přízemí vstoupíte do šatny dětí a z ní do prostorné třídy. Naproti šatně je maličká šatna personálu, vedle hygienické zázemí pro děti a chodba Vás přivede k zadnímu východu kolem nové prostorné jídelny.

V prvním patře máme velkou ložnicí dětí. Je světlá a prostorná, vzdušná a hlavně má zástěnu, za kterou se mohou děti s menší potřebou odpočinku věnovat tichým aktivitám.

Naším poznávacím znamením pro návštěvy jsou vysoké stříbrné smrky v zahradě a spousta veselých obrázků v oknech.

Zřizovatel:

Obec Dolní Studénky, Dolní Studénky 99, 788 20

Název:

Mateřská škola 788 20 Dolní Studénky, Králec 20, okres Šumperk, příspěvková organizace

IČ:

Číslo účtu školy:

181 399 291 / 0300  - ČSOB

Adresa:

Mateřská škola Dolní Studénky, Králec 20

788 20   Dolní Studénky

www.mskralec.cz

mskralec@mskralec.cz