Víčka z MŠ Králec - Vánoce 2013

Jako každý rok, i letos děti nosily plastová barevná víčka z PET lahví – a před Vánocemi jsme mohli udělat radost rodině s malým postiženým dítětem ve finančních nesnázích. Všichni víme, že zdravotní pojišťovny nejsou ochotny hradit všechny výdaje spojené s léčbou a tak se často zoufalí rodiče obracejí na veřejnost. A naše děti s radostí pomáhají, poctivě sbírají, aby jednou za rok mohly podarovat: tentokrát pro malou holčičku z nedaleké Lukavice u Mohelnice: podívejte se na www.julie.websnadno.cz . Tam jsme poslali celých 77 kilogramů víček a na fotografiích se podívejte, jak ta hromada vypadá. Vážili jsme každý pytel zvlášť a děti jsou hrdé na tu výslednou váhu – letos ještě více, než loni ( to bylo „jen“ 57 kg). A já mohu poděkovat rodinám našich dětí, že myslí na takovou maličkost a pomáhají dětem přispívat.

J. Lokajíčková, ředitelka MŠ