Jak si užíváme pobyt venku

Děti z MŠ Králec se téměř denně vydávají v dopoledních hodinách na čerstvý vzduch. Od května 2010 mají velkou výhodu, že mohou neomezeně využívat přilehlé víceúčelové obecní hřiště a tak nemusíme jen chodit na procházky kolem Vašich oken po chodnících a nebo chodit do lesa. Les máme naštěstí blizoučko a zvířátka jsou našimi průvodci vzdělávacím programem po celý školní rok a tak jsme tam hodně často, občas už vyrážíme hned po svačince. Na hřišti jsme si užívali hlavně v zimě, protože báječný kopeček k sáňkování přece nenecháme ležet ladem! A blížící se jaro je příslibem ještě veselejší zábavy a až nám tatínci namalují na cestičky dopravní značení, tak budeme na koloběžkách a odrážedlech předvádět, kolik máme síly a jak jsme rychlí… Na pískovém hřišti zkoušíme čutanou a jiné hry a na průlezkách si hrajeme na horolezce.

Největší radost máme, když za námi na hřiště příjdou děti z MŠ v Dolních Studénkách a to je pak teprve rušno a křiku a ani se nám nechce k obědu….

Za děti z MŠ Králec  J. Lokajíčková